KS KORMORAN ŚWIĘCIECHOWA - strona oficjalna

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Fatalna seria trwa - Kormoran z 3 porażką

• autor: daniels905, 2017-09-01 12:48

Rawia II Rawicz - KS KORMORAN

Rawia II Rawicz - Kormoran Święciechowa 3-2 (2-0)

widzów: W porywach do 40...
bilet: może i by był, ale na rezerwach Realu Madryt

Po raz pierwszy zawitałem na A-klasę w tym sezonie; na mecz dwóch drużyn które widziałem dokładnie w takiej konfiguracji... rok temu ale w B-klasie. Rezerwy Rawii na 7 szczebel ligowy awansowały po zajęciu trzeciej lokaty w 7 zespołowej "leszczyńskiej bundeslidze" , Kormoran był czwarty i niespodziewanie dzięki Wichrowi Dobra z IV ligi (a dokładnie ich wycofaniu) otrzymał szansę gry w barażach o awans z której skwapliwie skorzystał.

Oba zespoły przed 3 kolejką w A-klasie były po dwóch porażkach, więc pewne było że ktoś punkty zdobędzie (obustronnego walkowera nie zakładałem ). Na boisku jestem kwadrans przed meczem. O ile miejscowi już się od dawna "grzali", to gości ani widu ani słychu . Sądziłem że skończy się to jako wo, ale Kormoranowi udało się zebrać skład, nawet z trzema rezerwowymi .

Od początku meczu przewagę w posiadaniu piłki mieli rawiczanie. Kolejne ataki sunęły na bramkę dobrze dysponowanego tego dnia goalkeepera ekipy z Święciechowy. W 8 minucie pada pierwszy gol dla Rawii a paręnaście minut później drugi. Gdy w 35 minucie za odepchnięcie rywala bez piłki zawodnik gości otrzymał czerwień spodziewałem się że kolejne gole Rawii II są tylko kwestią czasu. No i... się myliłem.

Na początku drugiej odsłony goście mimo kadrowego osłabienia zaatakowali i to skutecznie. Strzał po krótkim słupku i jest 2-1. Nawet trafienie Rawii na 3-1 nie zamknęło jeszcze meczu, bo pięć minut przed końcem graczom Kormorana znów udało się złapać kontakt na 3-2 po dobrze uderzonym rzucie wolnym. Było jeszcze parę kontrowersji sędziowskich i emocje do samego końca, ale więcej goli już nie padło. Rezerwy Rawii wygrały swój pierwszy mecz w historii w rozgrywkach A-klasy, a Kormoran kolejną okazję na zdobycie pierwszych punktów do tabeli będzie miał za tydzień.

Źródło: Groundhopping Wlkp

Autor: Treść:pozostało znaków:

KS KORMORAN ŚwięciechowaPiast Poniec
KS KORMORAN Święciechowa 2:6 Piast Poniec
2017-09-03, 11:30:00
    relacja »
oceny zawodników »

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Awdaniec Pakosław Pelikan Dębno Polskie
Lew Pogorzela Piast Belęcin
KS KORMORAN Święciechowa 2:6 Piast Poniec
Grom Czacz Rawia II Rawicz
Błękitni Kąkolewo Ruch Bojanowo
Tur Turew Sokół Chwałkowo
Wielkopolanka Szelejewo LUKS Stare Bojanowo

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.